Mladá žena sa rozhodla zútulniť svoj škaredý balkón, na ktorý sa nemohla už pozerať. Výsledný efekt ta ohromí!

buzzland.it

Bývanie v byte má svoje veľké výhody. Nemusíte sa o nič starať, kúrenie aj teplá voda sú zabezpečené avšak v byte nám často krát chýba nejaké miesto, kde by sme mohli načerpať energiu a vyblázniť svoju kreativitu. Takýmto miestom pri dome býva najčastejšie záhradka, ktorá síce dokáže zabrať aj veľa času, ale pre mnohých je to ten najlepší relax.

V byte nezostáva nič iné, ako vybrať sa na prechádzku, či tešiť sa z kvetov v kvetináči. Ďalšia možnosť by ale mohol byť aj balkón, ktorý sa vo viacerých domácnostiach stáva skôr mini skladiskom, ako priestorom, kde by sme mohli relaxovať. Väčšina z nás si povie, že na takom malom priestore sa predsa nedá nič vykúzliť.

Mohlo by vás zaujímať: Na záhradke napichal do trávnika 6 kolíkov a vytvoril tak riadnu vychytávku! Super nápad na rozprávkové ohnisko!

Mohlo by vás zaujímať: Muž zbieral 15 rokov vrchnáky, takto sa ich rozhodol použiť. Celá rodina bola nadšená, keď uvideli čo vytvoril.

Tento pohľad mala zo začiatku aj mladá žena z Portlandu, avšak rozhodla sa zo svojho malého balkónu urobiť pekné zelené miesto. Rozhodla sa popustiť uzdu jej fantázie a svoj balkónik využiť tak, aby s ním bola spokojná nie len ona, ale aj jej mačka. Na zem sa rozhodla dať igelit, na ktorý umiestnila trávu a po okrajoch balkóna poukladala rôzne kvety, ktoré dotvárajú príjemnú atmosféru tejto mini balkónovej záhradky.

Ak vás tento nápad zaujal, tak určite neváhajte a pohrajte sa so svojou kreativitou a nápadmi. Uvidíte, ako dopadne po úprave váš balkón. Možno sa z úložného priestoru stane príjemné miesto, na popíjanie rannej kávy.

Mohlo by vás zaujímať: 20 rokov trvalo, pokiaľ nazbieral dostatočné množstvo pivových flias a vytvoril po čom celý život túžil.