Najplachejšie znamenie zverokruhu prezývajú aj „diablov advokát“. Viete, ktoré to je?

ennona/bigstock.com

Pozitívny postoj a prirodzená citlivosť umožňujú Váham ľahko pochopiť okolitých ľudí. Majú vždy veľa dobrých priateľov a snažia sa vyhovieť každému. Spravidla však neúspešne. Aj oni sú iba obyčajnými ľuďmi a preto môžu byť občas rozrušení a nahnevaní.

V búrke emócií sú schopní vyjadriť všetko, čo sa hromadilo počas celej tej doby v ich srdciach. Keď sa Váhy naštvú – stačí počkať. Rýchlo nadobudnú sebakontrolu a niekedy ľutujú, že vybuchli neopodstatnene.

Mohlo by vás zaujímať: Pre ktoré znamenie zverokruhu bude rok 2018 naozaj štedrý? Zistite, ktorému znameniu tento rok naozaj dopraje!

George Mayer/bigstock.com

Vo vzťahoch Váhy neveria v lásku na prvý pohľad. Ale oceňujú city, teplo a pohodlie domova, takže okamžite hľadajú partnera, s ktorým si môžu vybudovať harmonický dlhodobý vzťah. Napriek absencii totemického zvieraťa sú Váhy schopné budovať adekvátne vzťahy s príbuznými, priateľmi a kolegami a tiež bez problémov postupovať na kariérnom rebríčku.

Slávne osobnosti, ktoré sa narodili v znamení Váh sú napríklad Margaret Thatcherová, Monica Bellucci, Brigitte Bardot, Will Smith, Oscar Wilder, Alfred Nobel, Michail Lermontov a mnoho ďalších známych osobností z minulosti i súčasnosti.

Čo si myslíte o Váhach? Splnili sa naše popisy s vašimi osobnými skúsenosťami?

Mohlo by vás zaujímať: Pokiaľ si neviete nájsť partnera/ku, môže byť problém v tom aké ste znamenie. Pozrite sa, ktoré znamenia sa k sebe najviac hodia…