Žena sa dozvedela o nevere svojho muža a zachovala sa tak, akoby nik nečakal…Veď posúďte sami

fizkes/bigstock.com

V dnešnej dobe je téma nevera, téma o ktorej nikto z nás rád nehovorí. Ale je problémom, ktorému treba otvorene čeliť. Nie je ani tak nepochopiteľné, čo ľudí vedie k tomu, aby boli neverní, väčším problémom je bolesť, ktorú spôsobia svojim partnerom prípadne, čo je najhoršie aj deťom.

Prinášame vám príbeh jednej ženy, ktorá prišla na neveru svojho manžela, ale nezachovala tak akoby sme čakali. Neurobila svojmu manželovi scénu ani dotyčnej nevytrhala vlasy, urobila úplný opak. Zachovala sa úplne pokojne, dotyčnej napísala list, v ktorom jej veľmi dôstojne a hrdo vysvetlila, že to čo robí je nesprávne… Prečítajte si sami!

„Drahá Diana!
Nebuďte prekvapená, že poznám Vaše meno. Predovšetkým Vám chcem povedať, že môj manžel o tomto liste nič nevie a ani o ňom netuší. Bolo to jednoduché: omylom nezmazané SMS v telefóne, podivné telefonáty v noci, náhle neplánované výlety môj manžela – a románik je odhalený. Okrem toho bolo veľmi zaujímavé sledovať už tretí mesiac tak dojemný vývoj tejto telenovely. Nemyslite si, že Vám píšem kvôli žiarlivosti alebo odporu, to v žiadnom prípade. Len vaša „Santa Barbara” sa stala tak nudnou a monotónnou, že som vám chcela dať niekoľko tipov. Je ťažké vidieť, ako sa váš vzťah dostal do neúspechu. Naozaj dúfam, že tieto moje rady dodajú vášmu romániku nový dych.

Pokračujte v čítaní článku na druhej strane a pozrite čo napísala do listu: