Žena poprosila o natretie pokožky opaľovacím krémom. Nič netušiaci muži zostali ako obarení, keď im brunetka ukázala, čo skrýva!

experiment-umely penis
youtube.com/David Mafra

Predstavte si situáciu. Ste muž, bezcieľne sa ponevierate na pláži počas krásneho slnečného dňa, keď si zrazu všimnete pred vami ležať krásnu brunetku. Tá sa vám prihovorí a poprosí vás, či by ste jej mohli natrieť chrbát opaľovacím krémom. Tak na takúto otázku sa nedá odpoveď nie!

Presne takáto situácia je snom určite každého muža a ani by nedúfali, že sa niekedy môže stať skutočnosťou. Pre niektorých mužov na pláži v Rio de Janeiro sa to však skutočnosťou stalo. Mladá krásna brunetka ležala na pláži a náhodných okoloidúcich mužov požiadala o pomoc pri natieraní jej chrbta opaľovacím krémom. Malo to však jeden malý háčik.

Mohlo vy vás zaujímať: Kráska požiadala, aby jej okoloidúci umyl chrbát. To, čo sa však stalo potom, vás zaručene pobaví!

Išlo totiž o skrytú kameru. Tento malý nevinný fór si vymyslel známy brazílsky šoumen David Mafra, ktorý videá pridáva na Youtube. Na tento fór si David zavolal krásnu herečku, ktorá ležala na pláži na bruchu. Vysnívaná predstava mužom, ktorí jej natierali chrbát skončila vtedy, keď sa herečka otočila. Pod bikinami mala totiž umiestnený umelý penis.

Väčšina mužov len s hnusom odskočila, prípade vykríkli niečo na spôsob „čo to do pekla má znamenať?!“. Všetky reakcie boli zaznamenané na skrytej kamere, na ktorej sa náramne pobavili nie len David Mafra ale aj množstvo ďalších ľudí, ktorí sledujú jeho kanál na Youtube.

Nenechajte si újsť: Táto žena pobavila celý internet! Neuveríte, v čom nakupovala!