Žena napísala list milenke svojho muža: ,, V Hĺbke seba musíš cítiť, že rozbíjaš rodinu. Ak to necítiš, ja ti to hovorím“

Poznyakov/bigstock.com

Spôsob, akým sa postaviť k nevere svojho manžela je ťažká úloha. Keď na to žena príde, zrúti sa jej svet, nahnevá sa, nenávidí, chce odísť. Potom príde rekapitulácia. Tie spoločné roky, spoločný majetok a najmä spoločné deti. Deti, ktoré svojho otca milujú a nepochopili by rozpad rodiny kvôli tomu, lebo bol neverný ich matke.

Ak sa žena rozhodne akceptovať neveru svojho muža, neznamená to, že je všetko ako pred tým, ani že na tú neveru zabudla. Niekedy dokonca môže pozbierať všetku svoju zvyšnú silu a napísať milenke svojho manžela list, ktorý by jej možno otvoril oči.

List: „ Toto by si asi nečakala, no ver mi, že ja tiež nie. Nečakala, som, že raz budem musieť písať list milenke svojho manžela. Ak si na mňa niekedy spomenieš, určite na mňa myslíš ako na prekážku za šťastím s mužom, ktorý mal patriť tebe. Určite ma nenávidíš, keď ti tvoj milovaný, ale stále môj manžel plače na pleci, ako už doma nevládze, ako ho všetko ničí, ako len ty si jeho posledná a jediná psychobarlička, na ktorú sa môže obrátiť. Napadlo ti niekedy, ako to je v skutočnosti? Áno, on má vlastne pravdu. Nemám chuť ani náladu ho šetriť od výčitiek a problémov, ktoré sú naše spoločné. Rozdiel medzi nami je však ten, že ja tie problémy musím riešiť, kým on radšej hľadá útechu v tvojom lone.

Odhalíme vám 8 faktorov, prečo vzniká vo vzťahu nevera. Dôvod číslo 4 je naozaj desivý…

Možno odo mňa očakáva divoký s*x, vítanie s večerou pri sviečkach, v s*xi prádle a s množstvom energie na počúvanie jeho problémov, avšak realita je iná. Toto všetko je preč. A vieš prečo? Už nie som jeho milenka, jeho divoké dievčatko. Som jeho partnerka, matka jeho detí, ktorá musí ustáť chodenie do práce, starostlivosť o deti a domácnosť a ešte aj neveru svojho muža. Miesto toho, aby som myslela na to akú milú smsku mu napíšem myslím na to, akú škôlku vybrať pre syna, alebo kde čo najskôr objednať dcéru k lekárovi.

Pokračujte nižšie v čítaní listu na druhej strane: