Dcérka známeho herca sa v potravinách vzdorovito hodila o zem. To, čo spravil otec s dedkom bolo ukážkové!

Justin Baldoni-vychova dietata
facebook.com

Určite to poznáte. Idete do obchodu s vaším malým anjelikom, keď sa mu zrazu niečo znepáči a malý anjelik leží na zemi v záchvate plaču. Detský vzdor je úplne prirodzený a s týmto obdobím má problém skôr rodič, ako dieťa. Najväčším problémom býva to, že sa väčšina rodičov za svoje deti v týchto situáciách hanbí a preto to riešia krikom, prípadne bitkou.

Takáto situácia sa nedávno v potravinách stala aj hercovi a režisérovi Justinovi Baldoni. Jeho malá dcérka sa v potravinách hodila o zem a plakala. Justinova manželka Emily túto situáciu zdokumentovala fotkou, o ktorej Justin povedal, že to je teraz jeho najobľúbenejšia fotka s jeho otcom a jeho dcérkou. V obchode totiž neboli len oni dvaja, ale aj Justinov otec a manželka Emily.

Nenechajte si újsť: Spojil sa známy herec, drsný raper a známy doktor. Vytvorili pieseň, ktorá na Slovensku nemá konkurenciu. Zachránite s ňou život!

I tried to stay off social media yesterday to connect with my family without distraction so I'm posting this today….

Zveřejnil(a) Justin Baldoni dne Pondělí 19. červen 2017

Justin na svojich sociálnych sieťach túto fotku zverejnil a napísal k nej dlhší popis. Mladý herec sa na fotku nevie vynadívať kvôli emócii, ktorá z nej ide. Dvaja muži, on a jeho otec stoja oproti sebe, s pokojnou tvárou a pozerajú sa na malé dievčatko, ich dcérku a vnučku, ktorá plná vzdoru plače na zemi. V tej chvíli si herec uvedomil, aké veľké šťastie vlastne má.

Pokračujte nižšie v čítaní článku: