Všetci si mysleli, že tento muž plače kvôli svojmu novonarodenému synovi, no dôvod bol úplne iný

Kirstie Perez Photography

Kirstie je jedna z najskúsenejších fotografiek, ktoré si mamičky objednávajú na fotenie pôrodu. Má za sebou už veľa pôrodov, ktorých sa zúčastnila, no táto ponuka bola jednoznačne najzaujímavejšia.

Počas tehotenstva mala budúca mamička veľa problémov – trpela nadmerným zvracaním – Hyperemesis Gravidarum. Je to nepríjemný stav, keď žena pociťuje ťažkú nevoľnosť, neustále vracia a rapídne chudne. Má však skvelého manžela, ktorý stojí neustále pri nej. Zakaždým, keď ju štyrikrát hospitalizovali, ju v nemocnici neopustil ani na chvíľu. Rozhodli sa, že si Kirstie objednajú, aby zdokumentovala pôrod a tá odviedla skutočne nádhernú prácu.

Kirstie Perez Photography

Čítajte tiež: Otec dal synovi radu o tom, ako narábať s peniazmi, no nečakal, že jeho syn…

Fotky sú tak silné, že by mohli vyhrať každú súťaž v tejto oblasti. Kirstie povedala čerstvému oteckovi, že ho stihla odfotiť, ako plače, lebo je šťastný, že sa mu narodil syn, avšak on ju zaskočil. Toto nebol ten dôvod, prečo plače.

Kirstie Perez Photography

„Takéto krásne fotky viem vytvoriť preto, že mám so zákazníkmi skvelý vzťah, ktorý si budujeme po dobu celého tehotenstva a pôrodu. Vedia, čo je mojou úlohou a že sa ich snažím zachytiť v najkrajších chvíľach ich života. Nikdy sa mi nebude páčiť, keď sa niekto vyjadrí, že pôrod je len o dieťatku. Milujem ich, no podľa mňa je to hlavne celé o matke. A nejde len o to, že zoberiem peniaze a hocičo nafotím.

Pokračujte v čítaní článku na druhej strane: