Fotografia obletela celý svet. Vojaci, ktorí držia novorodeniatko v rukách, vás dojme k slzám

instagram.com

Práca v armáde je veľmi ušľachtilým povolaním. Málokto v dnešnej dobe je odhodlaný ísť slúžiť vlasti za cenu vlastného života. Bohužiaľ je táto práca aj nesmierne náročná ako fyzicky, tak psychicky. Rozhodne nie je pre každého byť niekoľko mesiacov ba dokonca rokov odlúčený od rodiny a žiť v ťažších podmienkach. Do tohto zamestnania sa každý ochotný človek púšťa s rizikom vlastného života. Keď tam muž odchádza, jeho žena, deti a blízki nemajú vôbec istotu, že sa vráti.

Žiaľ pôsobenie v americkej armáde pripravilo o život mladého človeka a zároveň otca Chrisa. Ten zahynul v auguste minulého roku, keď samovražedný atentátnik napadol konvoj NATO. Krátko pred tým však dostal správu, že sa stane otcom. Na nešťastie sa mu svoje dieťa už nikdy nepodarilo vziať do rúk, pohladiť a potešiť sa z neho. Jediné, čo mu v osudnú chvíľu robilo radosť bola správa, že doma ho čaká manželka čakajúca bábätko.

Mohlo by vás zaujímať: Žena sa dozvedela o nevere svojho muža a zachovala sa tak, akoby nik nečakal…Veď posúďte sami

Manželka Britt napriek tomu, akou bolestnou ranou bola pre ňu smrť manžela bola dojatá, keď sa vojenská jednotka jej muža vrátila a všetci spolu chytili malú Christian Michelle Harris na počesť Chrisovej pamiatky. Žena na počesť tohto okamžiku spravila fotografiu, ktorú zavesila na sociálne siete.  

Pokračujte v čítaní článku na druhej strane: