Viete, aký je váš najväčší strach? Vyberte si jeden z týchto symbolov a ten vám to prezradí.

Aké sú však naše tajné, v nás skryté strachy, ktoré ovládajú naše rozhodnutie a životné nadhľady? Tento test vám pomôže pri ich objavení.

strach-podvedomie-obrazkovy test-skryty strach
wakeupyourmind.net

Každý z nás má nevedome alebo aj vedome strach, ktorý ho istým spôsobom ovplyvňuje. Situácia alebo stav, ktorý ho desí. Občas, priznať si to je ťažké, pretože stále bojujeme s naším vlastným racionálnym uvažovaním a presviedčame sa, že všetko je v poriadku a v skutočnosti sa ničoho nebojíme.

Existujú strachy, takzvané fóbie v podobe strachu z výšok, pavúkov, hlodavcov, uzavretého priestoru a podobne. Aké sú však naše tajné, v nás skryté strachy, ktoré ovládajú naše rozhodnutie a životné nadhľady? Tento test vám pomôže pri ich objavení. Pozrite sa na tento obrázok a vyberte si jeden zo symbolov oka, kolesa, kvetiny alebo stromu, respektíve symbol, ktorý vám prvý padol do oka. Práve symbol, ktorý si vyberiete vám odhalí aký je naozaj váš skrytý strach.

Neprehliadnite: Vyberte si jedno oko z obrázku, ktoré si myslíte, že vás najviac vystihuje a prečítajte si jeho význam.

obrazkovy test-oko
wakeupyourmind.net

Oko:
Ste slobodný a užívate si život, avšak vaše najväčšie obavy spočívajú v tom, ako vás vidia iní ľudia. Snažíte sa uspieť a byť stopercentný, avšak vaša obava kontrolovať a vnímať názory iných vás občas môže brzdiť pri životných rozhodnutiach. Hoci ste veľmi komunikatívny človek a nemáte problém rozprávať sa s ľuďmi a spoznávať ich, stále vás obmedzuje pohľad iných na vás samých.

Pokračujte na druhej strane nižšie, kde nájdete charakteristiku, ak ste si vybrali koleso: