Vďaka rade holiča sa mu zmenil život. Chalan si nechal narásť bradu a stal sa z neho úplne iný človek.

WalesOnline

Každý muž, hoci si to nepriznajú, sleduje to, ako sa naňho iní pozerajú. Aj to ovplyvňuje mužov štýl oblečenia či vizáže. Niekto je radšej oholený dohladka, iný má niekoľkodňové strnisko, tretí zase bradu.

A práve nad bradou uvažuje mnoho mužov, no nevedia sa odhodlať nechať si ju narásť. Boja sa konečného výsledku, svrbenia, ktorý je s rastom spojený či pohľadov okolia. Muž menom Gwilym Pugh to na radu svojho kaderníka skúsil a prekvapivo sa jeho život úplne zmenil.

It’s amazing what a difference 10 years can make! I really want to hammer that home… 10 years… What I’ve done has nothing on countless people out there who have changed their lives for the better. . But I want to keep spreading the word that anything is possible if you give it enough time and patience. For me, my journey is continuous and is about more than appearance but rather personal development inside and out. I didn’t set out to do what I’m currently doing, but as you learn and grow you become more open and confident to recognise and accept opportunities as they present themselves. When you have self doubt, you have to stand up inside and tell yourself to shut up!! I’m a firm believer that as you positively affect others, good things happen…. Maybe not immediately but definitely in the long term! #inspirehappiness . #disclaimer… the after shot is a professional photo taken by @thomasknights… The lighting was set up with precision and I prepared for the shoot for a period of time in the run up

A post shared by Gwilym C Pugh (@gwilymcpugh) on

Gwilym Pugh je 21 ročný podnikateľ, lepšie povedané majiteľ vlastnej poisťovne. Keďže ide o sedavú prácu, počas kariéry stihol pribrať nejaké to kilo navyše. Hoci jemu samému sa jeho nezdravý životný štýl nepáčil, nevedel sa odhodlať k zmene.

Pokračovanie článku na 2 strane