Lekár pri chirurgickom zákroku spravil niečo, čo nemal nikdy robiť. Keď sa to pacientka dozvedela vzala si život…

ekkasit919/bigstock.com

Viete si predstaviť, žeby vám doktor počas operácie spravil niečo, čo nie je jej predmetom a to navyše úplne bez vášho súhlasu alebo dokonca vedomia? V roku 2016 sa presne toto stalo Lucinde . Počas operácia, ktorá mala vyriešiť jej problémy s črevami jej doktor odstránil vaječníky. Šokujúce? Áno. Ale ešte horšie je to, čo sa stalo o dva roky neskôr.

Lucinda bola týmto činom taká zdrvená a psychicky nešťastná, že sa zabila. Tento incident sa stal v nemocnici v Bristole a lekár, ktorý operáciu vykonal je vyšetrovaný políciou.  Lucinda mala 58 rokov a lekár jej vaječníky podľa vlastných slov odstránil preto, lebo ich už nepotrebuje. Vraj si myslel, že jej tým spraví láskavosť. Úplne jej tým však zničil život a psychickú pohodu.

bbc.com

Nenechajte si újsť:Lekári mu prikázali opustiť nemocničnú izbu svojho pána. Pozrite sa na reakciu psa

Neúspešná bola aj jej operácia čriev a duševná ujma nedovoleného zákroku sa ani nedala vyčísliť. Lucinda nakoniec túto bolesť nemohla znášať a dohnala ju k samovražde.

Jej lekár je vyšetrovaný nielen políciou, ale aj Generálnou zdravotníckou radou a národným zdravotným systémom. Je strašné, že lekári, ktorí by mali ľuďom pomáhať, môžu spraviť to, že úplne zničia ľuďom život.

Stretli ste sa vy niekedy s neprofesionálnym správaním lekárov? Podeľte sa s nami o vaše skúsenosti v komentároch.

Vystrašenej matke lekári povedali, že prechádza menopauzou a bude v poriadku, no jej stav začínal byť oveľa vážnejší.