Domáce očné masky, ktoré vám pomôžu zbaviť sa tmavých kruhov pod očami a ochabnutej pokožky

sovkusom.ru

Maska z vaječného bielka s medom:
Maska vyčarí komplexné omladenie a spevnenie pokožky okolo očí. Pomáha bojovať proti čiernym kruhom pod očami.

Postup: Žĺtok zmiešajte s 1 lyžičkou ovsených vločiek a 1 lyžičkou medu. Zmes naneste na pokožku pod očami a prikryte ju mokrými vatovými tampónmi. Nechajte ju pôsobiť 30 minút, potom ju opláchnite teplou vodou. Naneste na očné viečka akýkoľvek zvlhčujúci gél.

sovkusom.ru

Maska z vaječného bielka s citrónom a petržlenom:
Maska rozjasňuje tmavé kruhy pod očami a robí pokožku hladkou a pružnou.

Postup: Zmiešajte vaječný bielok s 0,5 polievkovej lyžičky citrónovej šťavy a 0,5 polievkovej lyžičky petržlenovej šťavy. Aplikujte na kožu horných a dolných viečok, zvyšky rozdeľte po celej tvári. Počkajte, kým je maska úplne suchá a opláchnite ju teplou vodou. Snažte sa aspoň polhodinu nenamáhať očné svaly.

Pamätajte: akákoľvek maska by sa mala aplikovať na dôkladne vyčistenú pokožku. Masky aplikujte po dobu 7 dní, potom stačí iba dvakrát týždenne.

Nezabudnite na dennú starostlivosť: ráno a večer nakrémujte pokožku očných viečok špeciálnym krémom proti vráskam. Čo vám pomáha udržiavať mladosť? Podeľte sa o tajomstvo v komentároch a článok zdieľajte so svojimi priateľmi!

Tip na článok: Účinná maska proti vypadávaniu vlasov. Vyskúšala som už toho veľa, no tieto masky na vlasy skutočne fungujú…

Mohlo vy vás zaujímať: Domáce masky na tvár, ktoré vás zbavia previsnutej kože, či vrások. Ako bonus dodajú tvári potrebnú elasticitu pre mladistvý vzhľad