V zlomku sekundy prišiel o ženu a nenarodené dieťa: ,,Toto odkazujem opitému vodičovi, ktorý zabil moju tehotnú manželku“

Do minivanu nabúral opitý vodič, ktorý pripravil o život hneď dve osoby.„Počul som jej krik, zvuk bŕzd a náhle ticho,“ hovorí manžel

facebook.com/zach.kincaid.33

Do minivanu nabúral opitý vodič, ktorý pripravil o život hneď dve osoby.„Počul som jej krik, zvuk bŕzd a náhle ticho,“ rozhovoril sa Zach o tragédii. Počul ľudí, ktorí pomáhali jeho manželke. Požiarnici museli rozrezať auto, aby ju mohli odtiaľ dostať. Zach do telefónu zúfalo kričal, že je tehotná.

Telefónu sa napokon chopil policajt, ktorý manželovi Kristyl oznámil, že ju vrtuľníkom prevážajú do nemocnice. Nenarodená Ava sa nestihla ani prvýkrát nadýchnuť. Nepomohla ani resuscitácia. Malé dievčatko lekári nestihli zachrániť v dôsledku oddelenej placenty. Nemala dostatok kyslíka a ani krvi, pretože matke zistili vnútorné krvácanie. Nepomohla ani operácia.

facebook.com/zach.kincaid.33

Mohlo vy vás zaujímať: Muž odfotografoval tragickú nehodu. Keď sa lepšie pozrel na fotku, prebehol mu mráz po tele!

Zach robil, čo mohol, aby sa domov dostal tak rýchlo, ako to len šlo. Na letisku presedel celú noc. Cez telefón mu chodili príšerné správy, s ktorými nemohol nič urobiť.

„Najťažšie bolo povedať to mojim štyrom deťom,“ priznal bolestivo. Zach si, samozrejme, ako každý rodič prial, aby mohol ochrániť svoje deti. No musel sa situácii postaviť čelom a oznámiť svojim ratolestiam, že sa na nich ich mamička so sestričkou budú pozerať už iba z nebíčka a že im obidve budú robiť strážnych anjelov.

Pokračujte na poslednej strane nižšie: