V zlomku sekundy prišiel o ženu a nenarodené dieťa: ,,Toto odkazujem opitému vodičovi, ktorý zabil moju tehotnú manželku“

Do minivanu nabúral opitý vodič, ktorý pripravil o život hneď dve osoby.„Počul som jej krik, zvuk bŕzd a náhle ticho,“ hovorí manžel

tragedia-nestastie-autonehoda-tragicka nehoda
facebook.com/zach.kincaid.33 & ilustračné foto: Ivanov_Ark/bigstock.com

Kristyl Kinkale. Oddaná, verná manželka. Milujúca matka štyroch krásnych detí. Táto žena tragicky prišla o život presne 9. septembra 2018. Jej zbytočná smrť je veľkou stratou pre celú rodinu, ktorej bude chýbať už navždy. No tragédia bola ešte horšia, pretože Kristyl čakala svoje piate dieťa. Malá Ava neprežila rovnako ako jej mama.

Kristyl sa vracala z práce. Tešila sa domov na svoje deti, chystala sa im pripraviť desiatu na nasledujúci deň do školy. Počas jazdy telefonovala so svojim manželom Zachom. Zach bol práve v tom čase na služobnej ceste, takže komunikácia medzi manželmi spočívala najmä v telefonátoch.

Zachova manželka šoférovala minivan opatrne. Musela dávať pozor na seba a aj na jej nenarodené dieťa. Možno by pre Zacha bolo lepšie keby spolu nehovorili. Manžel Kristyl totiž počul celú haváriu a nemohol nič iné iba bezmocne počúvať. „Bolo to neznesiteľné,“ vyjadril sa Zach, ktorý sa najskôr snažil pochopiť, čo sa deje.

Pokračujte na ďalšej strane nižšie: