Urobte si test: Viete, že to, ako držíte volant v aute o vás povie veľa? O tomto by mal vedieť každý vodič

Veliteľ
Radi vediete ľudí a dávate im pokyny. S ľahkosťou je vediete vďaka vášmu odhodlaniu a organizačným schopnostiam. Veríte si a páči sa vám, ak niekto ocení vaše úspechy. Na druhej strane, je niekedy ťažké vychádzať s ľuďmi, pretože radi rozkazujete a neradi čakáte.

Silné ramená
Priatelia vás zbožňujú. Ste oporou pre vášho partnera či partnerku v ťažkých časoch, ale aj pre priateľov. Máte jasnú myseľ a vždy viete ponúknuť dobrú radu. Beriete život taký, aký je a nesnažíte sa nikomu veliť. Na druhú stranu však nenecháte po sebe šliapať a neznesiete urážky.

Sám sebou
Vyžaruje z vás sebavedomie a pokoj. Beriete si zo života len to najlepšie a vždy dostanete to, čo chcete. Mnoho ľudí si myslí, že na všetko kašlete, ale ich názor vás nezaujíma. Každý deň je pre vás ozajstnou lahôdkou. Máte veľa pseudo kamarátov, ktorí chcú byť vo vašej spoločnosti.

Cieľavedomý človek
Viete, čo chcete od života a nič vás nezastaví. Na svojej ceste nevidíte prekážky a pokiaľ sa nejaké vyskytnú, neodradí vás ísť si za svojím cieľom. Všetci okolo obdivujú vašu vytrvalosť a obetavosť. Nemáte problém zo svojho života odstrániť ľudí, ktorí vás už nezaujímajú a ľahko sa dáte do reči s niekým novým.

zdroj: electropiknik.cz