Urobte si test: Viete, že to, ako držíte volant v aute o vás povie veľa? O tomto by mal vedieť každý vodič

Často sa snažíme človeka odhadnúť na základe jeho vzhľadu, gestikulácia, spôsobu rozprávania či znamenie v horoskope. Ak si s niekým sadnete do auta, jeho či jej štýl jazdy vám veľa napovie.

Zamerajte sa na to, ako sa ľudia správajú pri riadení a najmä akým spôsobom drží volant. Pripravili sme si pre vás analýzu charakteru na základe štýlu jazdenia. Pozrite sa na nižšie uvedené obrázky a pokúste sa v nich nájsť seba alebo vašich priateľov. Samozrejme, každý človek je iný, takže popisy nemusí na vás sedieť úplne presne. Hoci to môže znieť miestami vtipne, hovorí sa, že v každom vtipe je aspoň malý kúsok pravdy.

hanohki/bigstock.com

Povaľač
Snažíte sa zjednodušiť si život čo najviac ako sa dá – žiadne zbytočné komplikácie a starosti. Vyhadzujete zo svojho života všetok prebytok, je jedno či sa jedná o veci alebo ľudí. Nedávate prednosť množstvo, ale kvalite. Obklopujete sa len pár ľuďmi, o ktorých viete, že sú k vám skutočne úprimní. To však neznamená, že váš život je nudný a jednotvárny. Naopak, jednoduchý pohľad na život sa páči aj vašim priateľom, preto spolu zažívate veľa zábavy.

Humorista
Ste optimista a ani zlé skúsenosti sa vás nedotknú, pretože je beriete ako súčasť života a jednoducho si ich nepripúšťate k srdcu. Vždy sa vám v hlave zrodí šialené nápady a každú nepríjemnú situáciu viete obrátiť v srandu. Ste vítaný v akejkoľvek spoločnosti, vaša charizma a umelecký duch priťahuje ľudí ako magnet.

Pokojný človek
Váš pokoj možno závidieť. Vediete pomerne monotónny život, ale viete, čo chcete a idete si za tým bez zbytočného plytvania času, emócií, ľudí a vecí. Nenadáváte ani sa nehádate, ale vždy máte na udalosti svoj názor. Nemáte radi hádky medzi vašimi blízkymi, ale neutekajú pred nimi a snažíte sa ich vyriešiť.

Pokračovanie článku na druhej strane