Nedávne prvé kolo prezidentských volieb rozdelilo ľudí a vzniklo množstvo nezhôd a rozporu. Každého z nás sa voľba hlavy štátu veľmi dotýka a keďže žijeme v demokratickom štáte, každý máme právo verejne vyjadriť svoj názor.

Tak to urobila aj umelkyňa Martina Jelenová, ktorú väčšina ľudí pozná ako kúzelného škriatka FÍHA Tralala. Táto mladá žena tvorí pesničky pre malé deti a v detskom publiku je naozaj veľmi obľúbená. V súčasnosti musela čeliť poriadnej dávke nenávisti a zlej energie. Na svoj profil FÍHA Tralala po voľbách uverejnila status o tom, aká hrdá je na Slovensko a Slovákov, akú má nádej po tom, čo sa do druhého kola dostala Zuzana Čaputová.

Oslavujeme výsledky volieb. Budík sa teší. Vraj vďaka nemu sa Slovensko prebúdza ???. Úprimne mám z výsledku obrovskú…

Zveřejnil(a) FÍHA Tralala dne Neděle 17. března 2019

Neprehliadnite: Zuzana Čaputová predbehla s veľkým náskokom v 1. kole prezidentských volieb ostatných kandidátov. Takto hlasovali Slováci

Po uverejnení tohto statusu sa našlo mnoho ľudí, ktorí ju v jej názore podporili, avšak veľká časť ľudí ju začala hanlivo urážať a zhadzovať, čo sa Martiny dotklo a pocítila potrebu vyjadriť sa k celej situácii ešte na videu. Po uverejnení tohto videa povedala, že sa k celej situácii už vyjadrovať nebude a statusy týkajúce sa politiky na svojom statuse nebude zverejňovať.

Jej video kde sa vyjadruje k nenávisti a hnevu plynúceho z komentárov k jej statusu je plné pádnych argumentov a láskavého prihovárania sa Slovákom, ktorí sa postavili k jej slobodnému vyjadreniu názoru veľmi netolerantnenechápavo.

Moje vysvetlenie pre ľudí, ktorí nestratili zdravý rozum. Toto video je určené pre dospelého diváka. Sľubujem, že je to posledný príspevok k politickej situácii na tomto profile. Martina Jelenová.

Zveřejnil(a) FÍHA Tralala dne Úterý 19. března 2019

Tip na článok: Servítku pred ústa si rozhodne nedával. Jožo Pročko sa vyjadril k prezidentským voľbám a Marošovi Šefčovičovi

Čítajte tiež: Priemerný plat na Slovensku predstavuje 1101€, oznámil Štastistický úrad