Týmto činnostiam by sa mali venovať jednotlivé znamenia zverokruhu pred koncom roku! Inač to pre vás nemusí dopadnúť najlepšie…

Netreba zabúdať na to, že možno práve na konci roka na vás čakajú tie najkrajšie dni.

Natalia Hubbert/bigstock.com

Človek sa nestihol ani poriadne obzrieť a už sa blíži koniec ďalšieho roka. Už o malú chvíľu budeme bilancovať celkový rok. No nie všetko je stratené. Ešte stále máte čas na zlepšenie reputácie roka 2018.

Hviezdy sú koncu roka naklonené a práve preto môžete ešte zapracovať na svojich predsavzatiach a vylepšiť si tak pohľad na rok, ktorý sa o chvíľu vystrieda s ďalším. Netreba zabúdať na to, že možno práve na konci roka na vás čakajú tie najkrajšie dni.

Kozorožec: Nezabúdajte na múdrosti starších a pokoru. Ak ste sa zvyšok roka riadili iba sami sebou, je na čase skúsiť dať na radu ľudí vo vašom okolí. Je na čase nájsť si miesto, kde sa zakoreníte. Miesto, kde s budete cítiť spokojní a šťastní.

Natalia Hubbert/bigstock.com

Vodnár: Svoju nerozvážnosť dostaňte pod kontrolu. Celoročná práca je práve teraz ohrozená. Bude to obdobie stresu a rýchleho života, ale ak to ustojíte, bude to o to cennejšie. Naučte sa rešpektovať životné zmeny, ktoré neviete ovplyvniť. Myslite pozitívne a všetko pôjde ľahšie.

Pokračujte na 2 strane nižšie pre ďaľšie dve znamenia: