Týchto 7 vecí považujú ženy na mužoch za najviac príťažlivé! Týmto nás ženy vždy dostanú!

Existujú ale znaky, ktoré na mužoch ocení takmer každá žena a určite ju to nenechá chladnou. Poďte sa pozrieť na ne!

atraktivny muz-pritazlivost-co zeny pritahuje na muzoch
vectorpocket/bigstock.com

Asi každý z nás má určité predstavy o osobe opačného pohlavia. Vieme, čo nás na druhej osobe priťahuje a vzrušuje a čomu by sme dokázali odolať len veľmi ťažko. Každý to má samozrejme inak a veci, ktoré obdivujeme na druhých ľuďoch sú veľmi individuálne.

Existujú ale znaky, ktoré na mužoch ocení takmer každá žena a určite ju to nenechá chladnou. Poďte sa pozrieť na 7 vecí, ktorým na mužovi neodolá takmer žiadna žena!

Neprehliadnite: Nevera! Odhalíme vám najčastejšie dôvody, prečo vás partner podvádza! Obzvlášť pozor na bod 10!

1. Žily na rukách, najmä predlaktí:
Krásne, vypracované, pevné a veľké ruky je to, čo očarí každú ženu. Vďaka pravidelnej aktivite sú na mužských rukách dobre viditeľné žily, ktoré pôsobia veľmi sexy. Práve veľké a vypracované ruky vzbudzujú dojem, že muž sa o ženu dokáže postarať a to je to, čo každá žena chce. Odvážneho chlapa, pri ktorom sa môže cítiť v bezpečí.

zily na rukach-vypracovane telo-muzske telo-atraktivny muz
Improvisor/bigstock.com

2. Dobrý v kuchyni:
Muž, ktorý vie variť? Tak to je rozhodne to, čo ocení každá! Láska ide aj cez žalúdok a neplatí to len pre pánov, ale aj pre dámy. Keď muž vyvinie iniciatívu a prekvapí svoju partnerku chutnou večerou, alebo upečením lahodného múčnika, tak o romantický večer má dvojica určite postarané.

Pokračujte na ďalšej strane nižšie: