Trojdňová diéta, po ktorej uvidíte zmeny na vašej váhe. Stačí, ak budete dodržiavať tieto zásady

как быстро похудеть

Tvarohová diéta:
Táto diéta vás nenechá hladnými, avšak aj tu si musíte dať pozor na niektoré veci. Vzhľadom k tomu, že tvaroh je plný bielkovín a tukov, vaše telo potrebuje pomoc vo forme otrúb a ovocia.

Za deň môžete zjesť kilogram tvarohu (200g porcia) a doň pridáte otruby, jablká a pomaranče. Ďalej si môžete ešte dopriať jednu polievkovú lyžicu medu na urýchlenie metabolizmu.

как похудеть на размер

Vaječná diéta:
Posledná diéta na našom zozname je jedna z najúčinnejších na svete. Niekedy sa nazýva aj japonská strava, pretože v stravovaní obyvateľov Ázie hrajú vajcia osobitnú úlohu a až do staroby im umožňujú zostať štíhlymi a zdravými.

Vajcia sú jedinečným produktom na chudnutie, obsahujú tak málo cukru, že je takmer nemožné na nich pestovať tuk. Často je práve to cukor v potravinách, ktorý ovplyvňuje proces chudnutia.

Tri dni jedzte iba varené vajcia (2-3ks) a zeleninové šaláty v malých množstvách. Pite veľa čistej vody.

Týchto 5 rýchlych diét bolo testovaných miliónom žien a mužov po celom svete. Na vás už iba zostáva vybrať si jednu z nich a pustiť sa do nej počas víkendu. Môže sa stať, že po prvom dni vás začne bolieť hlava, no to vyvoláva len jedlo v prvej fáze pôstu.

Pokiaľ ste diéty skúsili, určite nám nezabudnite napísať vaše skúsenosti do komentárov.