Trojdňová diéta, po ktorej uvidíte zmeny na vašej váhe. Stačí, ak budete dodržiavať tieto zásady

Na svete existuje toľko diét, takže občas je ťažké vybrať si tú správnu a efektívnu. Všetci už vieme, že dobrú postavu získame buď dlhodobou diétou s pestrou stravou alebo veľmi krátkymi, no občas drastickými diétami. My sme si však pre vás pripravili úžasný spôsob, vďaka ktorému schudnete za 3 dni.

Táto diéta je ideálna pre tých, ktorí idú na dovolenku, alebo sa pripravujú na dôležitú akciu, na ktorej chcú vyzerať skvele, a chcú sa rýchlo zbaviť 3kg (tí, ktorí majú 50-60kg) alebo 4-5kg (tí, ktorí majú 60kg a viac) v priebehu niekoľkých dní.

Trojdňová strava
Ako to funguje? Je veľmi dôležité pochopiť, že za tri dni neschudnete 4-5kg čistého tuku. Od druhého dňa sa telo začne prispôsobovať a začne spaľovať tuk.

  • Po prvé, zbavíte sa množstva prebytočných tekutín –  zbavíte sa opuchov, schudnete v tvári a zbavíte sa tuku na bruchu.
  • Po druhé, uvoľnia sa toxíny a vaše črevá sa očistia.
  • Po pretie, zníži sa objem žalúdka.

Tretí bod je najdôležitejší. Po niekoľkých dňoch sa množstvo jedla, ktoré vám bude stačiť aby ste sa cítili nasýtení, zníži v pomere ku objemu žalúdka. To znamená, že ste sa naučili za tri dni jesť menej jedla, a preto ďalej môžete pokračovať v chudnutí, ktoré bude úspešné.

Pokračujte v čítaní na druhej strane: