VIDEO: Tínedžerka takmer zaplatila životom. Obliekla si 100 vrstiev, potom zistila, že sa nevie vyzliecť

youtube.com

Denne sa po internete šíria mnohé výzvy, ktoré sú lákadlom mladých ľudí. Pre popularitu sú ľudia niekedy ochotní siahnuť si na dno vlastných možností. Výzvy sa čím ďalej, tým viac stávajú šialenejšie a nebezpečnejšie.

Od niekoľko desiatok vrstiev make-upu až po všeobecne známu najnebezpečnejšiu výzvu Modrú Veľrybu, ktorá už je našťastie zastavená. Všetky tieto apelovania na mladých ľudí sa tešia vysokému vzrastu obľúbenosti. Na hlúposti istých jedincov sa potom baví celá spoločnosť. Niekedy však už zdanlivá zábava presahuje medze. Nastávajú situácie, kedy ide o život!

youtube.com

Mladá Andrea objavila na internete výzvu týkajúcu sa oblečenia. Úlohou bolo obliecť si na seba neuveriteľných sto vrstiev! Svoje počínanie sa rozhodla samozrejme zdieľať na sociálnych sieťach. Napriek varovaniam, že by to nikto nemal skúšať sám, to urobila v čase, kedy sa nikto pri nej nenachádzal.

Najskôr sa to celé začalo úplne nevinne. Mladá dievčina si postupne navliekala na seba jednotlivé vrstvy. Ako ich však pribúdalo zistila, že jej znemožňujú akýkoľvek pohyb. Keď sa rozhodla, že už by to mohlo aj stačiť, nedokázala sa vôbec pohnúť. Obrovská vrstva látky nešla ani obliecť ani vyzliecť.

Pokračovanie článku na druhej strane


CEZyoutube.com
ZDROJfobl.sk
ZDIEĽAŤ