Ak máte aspoň jednu z týchto piatich čŕt, potom mužov priťahujete ako magnet!

U niekoho to môže byť vysoká postava, dlhé nohy, štíhle línie, no nie každý muž je taký. Iní preferujú plnšie boky, väčšie prsia a podobne.

NejroN Photo/bigstock.com --- Rido81/bigstock.com

To, čo mužov na ženách najviac priťahuje je veľmi individuálne. U niekoho to môže byť vysoká postava, dlhé nohy, štíhle línie, no nie každý muž je taký. Iní preferujú plnšie boky, väčšie prsia a podobne. Sú však aj chlapi, ktorí nehľadia tak na vzhľad ženy ako na jej charakter, povahové črty, inteligenciu či spoločenskosť.

Napriek tomu existujú určité veci, ktoré si muži na ženách, konkrétnejšie na ich vzhľade všímajú hoci aj nevedome. Výskumy, ktoré boli prevedené na tisícoch respondentov dokázali, čo mužov na ženách priťahuje a čo naopak nie.

Nenechajte si újsť: 7 vecí, ktoré muži tajne pozorujú na ženách. Pre tieto detaily sa pre neho môžete stať nepríťažlivou.

1.Make-up:
Výskum z roku 2014 ukázal, že muži preferujú ženy, ktoré nepoužívajú make-up alebo len mierny. Najzaujímavejšie na tom však je, že ani samotné ženy nerady používajú silné líčenie. Zvyknú si ho aplikovať na seba denne len preto, lebo sa domnievajú, že sa to mužom páči.

Preto keď sa najbližšie budete líčiť, nezabudnite na našu radu a zvoľte radšej jemnejšie druhy make-upu. Nezabúdajte, že menej je niekedy viac a aby ste svojím konaním neodradili muža, ktorého chcete prilákať.

Pokračujte nižšie v čítaní článku na druhej strane: