Vyberte si jedno oko z obrázku, ktoré si myslíte, že vás najviac vystihuje a prečítajte si jeho význam.

Len za pomoci psychoanalýzy sa dajú odhaliť naše tajné túžby, potláčané emócie, o ktorých my sami nemáme často ani tušenie.

brightside.me

Naše podvedomie je jedna veľká záhada. Hoci sa nachádzame v 21. Storočí, v rozkvete nových technológií a moderných vylepšení, nikomu sa ešte nepodarilo prebádať celé ľudské podvedomie. Predpokladá sa, že jeho kompletné prebádanie potrvá ešte roky a roky. Len za pomoci psychoanalýzy sa dajú odhaliť naše tajné túžby, potláčané emócie, o ktorých my sami nemáme často ani tušenie.

Dnes vám prinášame test osobností, ktorý vám dokáže pravdivo načrtnúť aký ste človek, aké sú vaše klady, poprípade zápory. Vyberte si jedno oko z obrázku, ktoré si myslíte, že vás najviac vystihuje a prečítajte si jeho význam.

Čítajte tiež: Vyzerá to jednoducho ale nie je! Táto hádanka vám dá poriadne zabrať! Čo patrí do prázdneho štvorca?

brightside.me

1. Srdce:
Vašim charakteristickým znakom je veľké, zlaté srdce. Ste veľmi milý, jemný a empatický človek. Dokážete s druhými veľmi súcitiť a ostatní to o vás vedia. Ľudia z vášho okolia si vás radi púšťajú pod kožu nakoľko vás poznajú. Vedia, že ste statočný a čestný človek. Žijete veľmi emotívne a radšej by ste cítili bolesť ako apatiu. To, že pomáhate druhým je na vás veľmi obdivuhodné a málokedy čakáte niečo na oplátku. Máte hlboký vnútorný svet, v ktorom vidíte ľudí častejšie lepšími ako v skutočnosti sú.

Dávajte si preto pozor, aby niektorí ľudia nezneužili vašu dobrotu. Dôveruj ale preveruj. Toto príslovie by ste si mali brať obzvlášť k srdcu, aby ste sa v budúcnosti ušetrili prípadného sklamania.

Pokračujte nižšie v čítaní článku na druhej strane: