Tento mladík sa stretáva len so ženami, ktorým je viac ako 60 rokov. Toto ho na starších dámach priťahuje najviac

TLC

Mladík si svoje “úlovky” získava práve unikátnymi komentármi ich výzoru. Je nám všetkým jasné, že ženy v rokoch, potrebujú počuť práve komplimenty tohto typu, keďže proti veku sa nedá bojovať a na ich zjave je jasne vidieť stopy starnutia. Jeho poslednou priateľkou je Karen, ktorú našiel na istej zoznamke.

Práve jej lichotil slovami ako napríklad: “Vyzerala si nádhere online, ale na živo vyzeráš ešte krajšie.” Dáma v rokoch na seba nenechala dlho čakať a za nejaký čas, tvoria s Kylom pár. Sama povedala, že to vždy chcela skúsiť, najmä keď čítala rôzne príbehy o starších celebritách, ktoré si schálne hľadajú len mladších partnerov, tzv. zajačikov.

TLC

Mladík často prirovnáva jeho bývalé ženy aj k speváčke Madone. Nuž, aj takýto ľudia sa nájdu, a predsa všetci sme si rovní. Niet divu, že si Kyle získa každú jednu seniorku. Madonna je krásna žena aj napriek tomu, koľko má rokov. Takéto prirovnania potešia každú ženu.

Mohlo vy vás zaujímať: Položte si týchto 5 otázok a zistíte, či je vaša láska skutočne tá pravá.

Neprehliadnite: Hovorí sa, že láska hory prenáša. Mladý pár si nerozumie ani slovo, pomáha im prekladač! Napriek tomu sú do seba zamilovaní.