V súčasnosti sú ľudia zvyknutí skôr na tvorbu našich celebrít, ktorá chce hlavne zaujať, šokovať a byť nezabudnuteľná. Niečo úprimné a prirodzené nie je až tak bežné. Mladá speváčka Ewa Farna s manželom Martinom Chobotom sa však rozhodli, že svoju najosobnejšiu a najúprimnejšiu skladbu s videoklipom zverejnia.

Ewa Farna je mladá, 25 ročná speváčka z českého Tešínska s poľskými koreňmi. Nedávno sa rozhodli spolu s manželom zverejniť videoklip, ktorý pôvodne mal byť videní len hosťami na ich svadbe. Celá skladba a videoklip vznikol pred rokom a pol. Zábery vo videu zachytávajú detstvo Ewy a Martina, ich spoločné chvíle keď boli ešte deti a tiež zábery z ich dovolenky, kde vidno aj tehotenské bruško tejto mladej speváčky.

Neprehliadnite: Na tejto svadbe všetci plakali. 94 ročný vojnový veterán odprevadil vnučku k oltáru, bola to jeho posledná a najdôležitejšia misia.

Dlho váhali, či tak intímnyosobný videoklip zverejnia, avšak nakoniec sa rozhodli. Podnetom pre toto rozhodnutie boli aj reakcie svadobných hostí, ktorí boli videoklipom dojatí a mladomanželom navrhli, aby si ho nenechali len pre seba, ale podelili sa o tieto krásne a úprimné zábery aj s fanúšikmi.

V skladbe Ewa spieva najmä po česky, avšak nezabúda aj na svoje korene a pár častí v nej zaspievala aj po poľsky. Ewa a Martin nepatria medzi páry, ktoré sú radi medializované a svoje súkromie si radšej strážia. V tomto prípade však urobili výnimku a skladbu „Ta o nás“ s videoklipom pustili aj medzi ľudí.

Čítajte tiež: Toto video, ktoré vám za 4 minúty ukáže, ako sa vyvíja plod počas tehotenstva, vám vyrazí dych!