Táto žena porodila svoje dieťa počas toho, ako bola v kóme. Jej dieťatko ju však ako zázrakom priviedlo opäť k životu!

Ammelia Bannana bola v piatom mesiaci tehotenstva v novembri 2016, kedy sa svojím manželom a ďalšími tromi kolegami cestovali do iného mesta. Nanešťastie, cesta prebehla aj s komplikáciami.

Spolupracovníci mali namierené do mesta Posadas, kde mali vykonať udržiavací kurz, pretože boli Amelia aj jej partner Christian Espindola policajta. Espindola sa neskôr priznal, že nechcel aby Amelia podnikla takú cestu, pretože mal zlé predtuchy. Okrem Amelie sa počas nehody nikto nezranil. Amelia dostala v dôsledku krvnej zrazeniny otras mozgu, kvôli ktorému upadla do kómy. Jej tehotenstvo našťastie pokračovalo napriek tomuto stavu.

Dva mesiace po nehode, na Štedrý deň, sa stal zázrak. Chlapček menom Santino sa narodil zdravý a bez komplikácií cisárskym rezom na klinike v nemocnici Posadas, kde bola hospitalizovaná aj jeho matka. Neskôr bol chlapček presunutý na kliniku v Nauma.

Bábätko sa narodilo v 34. týždni a vážilo 1,80 kg, ale jeho zdravotný stav bol dobrý. Aj napriek tomu, že Amelia nereagovala, rodina sa rozhodla neoddeliť dieťa od matky, ale naopak im dodali čo najviac priestoru.