Táto žena pobavila celý internet! Neuveríte, v čom nakupovala!

Hovorí sa, že móda nemá pravidlá a všetci si môžu obliecť čo chcú. O to viac to takto berú aj ľudia v zahraničí.

zena v obchode-ludia zostali v soku-sokovani ludia
facebook.com/reannon.allison

Človek sa niekedy stane hviezdou internetu aj keď to nechce. Dokonca o tom možno ani nevie. To sa stalo v Londýne neznámej žene, ktorá svojím outfite prekvapila, rozosmiala a možno aj pohoršila. Hovorí sa, že móda nemá pravidlá a všetci si môžu obliecť čo chcú. O to viac to takto berú aj ľudia v zahraničí. Toto je však už niečo, čo sa nedá prehliadnuť.

Na sociálnej sieti sa objavila fotografia, ktorá doslova vyráža dych. Ide o ženu, ktorá pred sebou tlačí nákupný vozík, ale niečo tu naozaj nesedí. Pri prvom pohľade na fotografiu si budete naozaj myslieť, že konkrétna žena si doma zabudla nohavice.

Neprehliadnite: Neuveriteľná podoba! Dara Rolins má dvojničku, ktorá sa na ňu podobá, ako by jej z oka vypadla!

Opak je však pravdou. Táto žena sa rozhodla dať si na seba legíny, ktoré boli v rovnakej farbe ako jej farba pleti. To spôsobilo efekt nahoty, ktorá sa nevyhla žiadnemu pohľadu.

We were all so concerned with her pants we didn't notice the 175 month old in the buggy! ?????

Zveřejnil(a) Reannon Allison dne Neděle 7. říjen 2018

Ďalšia zo zvláštnych vecí na tejto fotografie je sediace dievča v nákupnom vozíku. Ak sa vám zdá príliš veľká na to, aby tam sedela, pravdepodobne máte pravdu.

Všetci sme sa sústredili na jej neviditeľné nohavice, až sme si nevšimli 175-mesačné dievča v košíku,“ vtipne dodal jeden z používateľov sociálnej siete.

Žena zašla na bežnú prehliadku ku gynekológovi. To však nečakala čo jej povie, no celá pointa jej prišla až doma.