Ďaleký východ je skutočnou studnicou múdrosti. Vieme, že odtiaľ pochádza matematika, šach, papier, či porcelán a takýto zoznam môže pokračovať donekonečna. Z toho istého sveta prišiel aj zenový budhizmus – filozofická doktrína, ktorá pomáha nájsť harmóniu a mier.

Dnes sme sa pre vás rozhodli pripraviť nezvyčajný horoskop, založený na neobvyklej forme tarotových kariet Osho Zen. Stačí, keď si z obrázka vyberiete dve zvieratká, ku ktorému prejavujete najviac sympatií a toto odhalenie vám prezradí, čo máte čakať od tohto roku.

Kocúr – naivný:
V práci budete pociťovať monotónnosť a dokonca nudu. Niekedy budete mať chuť na všetko sa vykašľať a odísť preč, no trpezlivosť a pokoj budú vašou spásou. Akonáhle sa dokážete vysporiadať so všetkými nepriazňami života, všetko pôjde ľahšie. V láske očakávajte búrky a niekedy aj hromy i blesky.

Začnete pociťovať pocity odporu a osamelosti, no musíte byť vytrvalí a myslieť pozitívne. Najlepšie je zastaviť sa, starostlivo popremýšľať nad všetkým a neuchyľovať sa k rýchlym záverom.

Článok pokračuje na druhej strane: