Hrôza, toto je žijúci Ken! To, ako vyzeral mladý Brazílčan pred plastickými operáciami teraz ukázal svetu.

instagram.com/rodrigoalvesuk/

Média v dnešnej dobe ovplyvňujú myslenie a názory každého z nás. Veľmi silnou témou je ideál krásy, ktorý sa stále mení a na ktorý majú spomínané médiá obrovský dosah. Ak v minulosti niekto nebol so sebou spokojný, nebolo toľko možností, ako sa môže zmeniť. V dnešnej dobe kvôli zmene a kvôli dosiahnutiu vysnívaného vzhľadu dokážu ľudia utratiť nespočetné množstvo peňazí.

Určite ste už počuli o mladíkovi z Brazílie menom Rodrigo Alves, ktorého sen bolo vyzerať ako bábika Ken. V súčasnosti je, ako sám tvrdí, šťastný, že sa mu konečne podarilo vyzerať tak, ako naozaj chce. Konečne sa dokáže mať rád. Jeho cesta k tomuto cieľu bola však dlhá a náročná. Mladý, len 34 ročný muž podstúpil už 58 plastických operácií. Hľadal tých najlepších lekárov v USA, Brazílii a tiež Európe.

Rodrigo nebol so svojím vzhľadom spokojný a nedávno sa rozhodol uverejniť svoju fotografiu, na ktorej ho môžete uvidieť pred absolvovaním plastických operácií. Rodrigo bol v škole šikanovaní a deti sa mu posmievali aj kvôli jeho vzhľadu.

Pokračujte v čítaní článku na druhej strane, kde nájdete spomínané fotky: