Neznalosť: Keď sa zamilujete, mali by ste byť pripravení ísť na cestu do neznáma, do závratného dobrodružstva bez istého výsledku. Nikto z nás nemôže zaručiť stálosť vzájomných pocitov, ani predpovedať budúcnosť a rozvoj vzťahov s blízkym človekom. Ak ste boli predtým presvedčení, že láska vždy zmizne, je nespoľahlivá a nepredvídateľná, jednoducho neveríte v seba a v inú osobu.

Ak chcete skutočne milovať, musíte úprimne veriť v zázraky. Musíme neúnavne udržiavať oheň, ktorý môže znova a znova vzplanúť, byť trpezliví a akceptovať neznáme.

Túžba: Fyzická blízkosť naozaj v láske pomáha. Bez nej v nás ostane niečo nenaplnené. Ľudia, ktorí sa navzájom hlboko milujú, majú z intimity vlastné úžasné potešenie. Vtedy v láske nastáva zmena. Zaľúbenci už nie sú pripútaní k vlastnej hodnote – sú zamilovaní do momentov vášne, zdieľajú jedno telo.

Pocit plnosti života: Skutočná láska robí z nás deti, ktoré sú úplne sebavedomé vo ​​svojej vlastnej sile, pretože ak by sme neboli, svetu by jednoznačne chýbalo niečo veľmi významné. Nášho partnera v prvom rade rešpektujeme a veríme mu. Láska nás prebúdza do nového života. Hľadáme pocit istoty a partnera, ktorý vidí naše hodnoty. Láska je zmysel našej existencie. Pravá láska rastie pomaly, ale jej korene sú o to hlbšie. Láska nie je len euforickým pocitom, je to vedomá voľba.

S vašom polovičkou sa budete navzájom milovať v radosti a smútku, v chudobe a bohatstve, v zdraví a chorobe. Nie sú to prázdne slová. Skutočná láska je zrelá, úprimná a nezištná, neprináša ničivú bolesť milovaným, ale dáva radosť a motiváciu k spoločnému rozvoju.

Nenechajte si újsť: Mala som rozprávkový vzťah. Potom prišiel koniec kvôli mojej hlúposti. Nerobte tu istú chybu, ako ja!

Mohlo vy vás zaujímať: Chcete stabilitu vo vzťahu? Tak v týchto znameniach zverokruhu ju neočakávajte.