Ľudia vo vzťahu sa častokrát pýtajú samých seba ako je možné, že sú stále so svojou polovičkou. Ak je láska skutočná, pri pohľade na svojho partnera pravdepodobne cítime motýliky v bruchu aj po desaťročnom vzťahu. Niekedy však sami nevieme, či je tento pocit skutočný, alebo časom vyprchá.

Dneska vám predstavíme zopár kľúčových detailov, ktoré naznačujú, že máte v rukách skutočné zlato – úprimnú a nesebeckú lásku. Znaky skutočnej lásky sú: 

Tajomstvo: Láska je tajomstvom, večným tajomstvom pre tých, ktorí ju zažívajú. Cítime a vidíme ju, no občas jej nerozumieme. Pocity medzi ľuďmi, väzby, ktoré viažu dve duše, sú nevysvetliteľné. Láska nie je nič iné ako stretnutie dvoch nedokonalostí. V láske zdieľame s inou osobou to, čo nám samým bolestne chýba. Ak sa vo svojom vzťahu cítite nespokojní, jednoducho ste nenašli vašu spriaznenú dušu.

Strach: Častokrát sa bojíme, že stratíme milovaného človeka a napokon aj samého seba. Láska je riziko. Niekedy je dokonca tak závratná, že nás núti vzdať sa jej a odmietnuť ju. Osoba, ktorá sa bojí moci svojej lásky ju môže tým zničiť a to všetko len preto, aby sa ochránila pred hroziacou silou osoby, ktorá ju začne ovládať.

Je totižto ťažké vzdať sa samého seba, pretože láska prináša obetu. Ovplyvňuje naše samotné bytie a my si to ani neuvedomujeme. Ak sa nám však podarí prekonať agóniu a hádky, vstúpime do iného, nádherného sveta.

Článok pokračuje na druhej strane: