Kto si nepamätá Uragán akoby ani nebol. Jedna z mnohých relácii Andyho KrausaPetra Marcina. Práve oni nás zabávali v hlavných úlohách niekoľko rokov a mali pri sebe ešte jednu kolegyňu, ktorá ich sprevádzala. Bola ňou Zuzana Kovačičová Šikulová. Pred niekoľkými rokmi sa vytratila zo Slovenska a dnes vyzerá ešte lepšie.

Uragán bola slovenská zábavná televízna relácia. Išlo o pokračovanie úspešného rozhlasového cyklu Twister. Na obrazovky STV sa dostal v apríli 2001, kde sa udržal do júna 2003. Od septembra 2003 tvorcovia so svojou reláciou prešli do TV Markíza. Relácii sa podarilo stvoriť legendárne postavičky ako Malý Mirko, František Stromokocúr, Dr. Exitus, Lászlo Komárom či pani Mária.

Práve s týmito postavami viedla rozhovory Zuza, byť moderátorkou bola jej hlavná rola aj keď si strihla rolu servírky piva. Mnohí sme si ju vedeli predstaviť aj v iných zábavných projektoch, Zuzana si ale povedala dosť a moderovaniu dala zbohom. Potreba oddychu a pauzy  ju zaviedli spolu s manželom ku protinožcom.

Najprv s cieľom dovolenky a zlepšenia si angličtiny, no dnes je to už rokov odkedy sa stala Austrália ich domovom. Dokonca sa im pred siedmimi rokmi narodila dcéra Ella. Dnes už štyridsať ročná Zuzana vyzerá skvelo a šťastne.

Mohlo vy vás zaujímať: Skutočne existuje! Domček Deduška Večerníčka sa nachádza v tejto obci na Slovensku.

Nenechajte si újsť: Pamätáte sa ešte na film Fontána pre Zuzanu alebo Ako básnikom chutí život? Takto vyzerá dnes takmer 50-ročna herečka Eva Vejmělková