Takmer trojmetrový had sa schoval na toalete. Neuveríte, kam muža pohrýzol!

Pri nevinnom vykonávaní potreby ho totiž na toalete v jeho vlastnom dome pohryzol had priamo do...

muz-toaleta-potreba-pohryznutie hadom
ilustračné foto: MVolodymyr/bigstock.com

Mladý muž rodený v Thajsku zažil niečo, čo si nedokáže nikto predstaviť. Muži si to vo veľkej pravdepodobnosti ani predstaviť nechcú. Pri nevinnom vykonávaní potreby ho totiž na toalete v jeho vlastnom dome, nachádzajúcom sa v metropole Bangkoku pohrýzol had, ktorý sa ukrýval na toalete rovno do penisu.

„Zacítil som, ako ma čosi pohrýzlo do penisu. Keď som videl toho hada, inštinktívne som sa ho pokúsil chytiť, aby ma pustil,“ vyjadril sa 45-ročný muž. Jeho poranenie začali riešiť v nemocnici, hneď po jeho prevezení. Muž potreboval podstúpiť chirurgický zákrok, kedy mu ranu od uhryznutia zašili.

Nenechajte si újsť: Toto by ste mali vedieť, pokiaľ máte doma psa!

„Mal som si dávať väčší pozor. Pred dvoma mesiacmi som na inej toalete v dome tiež videl hada, preto som radšej použil túto, ale neuvedomil som si, že toalety môžu byť prepojené,“  dodal poranený muž.

had-zachod-had v zachode-pohryznutie hadom
juhajarvinen/bigstock.com

Pre miestnych to nie je až také veľké prekvapenie, nakoľko je v Bangkoku veľký výskyt týchto plazov rôzneho druhu. Vďaka Bohu, práve tento, ktorý uhryzol poškodeného nebol jedovatý, pretože v tom prípade by boli následky oveľa väčšie.

Neprehliadnite: Nájdete na tomto obrázku hada? Presvedčte sa, či máte vysoké IQ! Máte na 10 sekúnd!