Dieťa je pre matky tým najväčším darom. Starosti, ktoré so svojím príchodom prináša sú zanedbateľné v porovnaní s radosťoušťastím aké prináša do rodiny. Či u bežných ľudí, bohatých alebo chudobných, dieťa je univerzálnym prvkom pre posilnenie každej rodiny. Mnohé z nás sme matkami a sami vieme najlepšie povedať, aký je to pocit držať v náručí to maličké,nevinné stvorenie z vlastnej krvi.

To, že herečke Barbore Švidraňovej sa v máji minulého roku narodil prekrásny chlapček je známy fakt. Svoju radosť z jeho spoločnosti sa však rozhodla zdieľať na sociálnych sieťach. Nedávno sa na instagrame objavili skutočne umelecké fotky, na ktorých je malý Gabriel a šťastná mamička po jeho boku. Od narodenia stihol Gabriel významne podrásť a pri pohľade na neho sa zaručene zlepší váš deň. Na fotkách prevláda radostná atmosféra a rodinná nálada.

Nakoľko sa táto slovenská herečka teší skutočne významnému kariérnemu postupu za posledné roky, tak aj jej sledovanosť na sociálnych sieťach je tomu priamo úmerná. Na instagrame v súčasnosti dosahuje neuveriteľných 100-tisíc sledovateľov, ktorí neustále pribúdajú.

Mohlo vy vás zaujímať: Vo výchove svojho syna má jasno! Barbora Švidraňová odkázala neprajníkom na socialnej sieti tvrdé slová!

Čítajte tiež: Matka natočila nečakané video so svojim manželom a dcérkou. Keď prišla do kuchyne, zostala v šoku.

Titulná foto: pauley.ina