Sú naozaj tak dokonalí? Všetko čo by ste mali vedieť o znamení škorpióna

Hovorí sa, že by sme sa nikdy nemali stopercentne spoliehať na škorpiónov, lebo ako už bolo spomínané, vedia človeka priamo, nečakane a bolestivo bodnúť.

horoskop-skorpion-znamenie-horoskop na oktober
worksart/bigstock.com

Škorpión je ôsme znamenie zverokruhu a patrí ľuďom narodeným medzi 23.10. a 22.11. O tomto znamení sa vie, že vedia naozaj prekvapiť ako v dobrom, tak aj v zlom. Často krát sa s nimi spája ich povestný chvost, ktorý vás vie zozadu poriadne bodnúť.

Hovorí sa, že by sme sa nikdy nemali stopercentne spoliehať na škorpiónov, lebo ako už bolo spomínané, vedia človeka priamo, nečakane a bolestivo bodnúť. Na ľudí môžu pôsobiť úplne inak, akí v skutočnosti sú.  Čo ich však vyzdvihuje a robí z nich lepším znamením je ich priamosť a úprimnosť. Neradi chodia okolo horúcej kaše a neznášajú klamstvá.

Neprehliadnite: Ak máte vo svojom okolí niekoho v znamení kozorožca, máte vyhraté! Po týchto slovách, ho budete chcieť za priateľa alebo partnera.

K tomu, aby sa vyhli falošným ľuďom im pomáha ich intuícia a schopnosť odhadnúť človeka na prvý pohľad. Samozrejme aj v tomto sa môžu občas mýliť, a to ich môže veľa krát dostať do nepríjemných situácií.

Pokračujte na ďalšej strane nižšie: