Leto je čas opaľovania sa na slniečku, výletov k moru a do hôr, či príjemného posedenia s priateľmi. Dnes sme si pre vás pre to pripravili stručný horoskop na tento mesiac.

Baran:
Je čas urobiť si plány na leto a pustiť sa do ich plnenia. Mesiac začnite len s pozitívnymi myšlienkami. Očakávajte príjemné stretnutie, ktoré ovplyvní váš osobný život. Vaše zdravie bude vynikajúce po celý mesiac.

Býk:
Prvá dekáda júna vám umožní správať sa celkom slobodne, no nesmiete stratiť kontrolu nad situáciou. Okolnosti sa budú neustále meniť, ale so správnym prístupom nič nepokazíte. V polovici mesiaca by ste mali očakávať cenný dar alebo finančnú odmenu. Vaše vzťahy s ostatnými budú veľmi pokojné a dokonca sa zoznámite s novými ľuďmi.

Blíženci:
Na začiatku mesiaca ožije v Blížencoch niečo nové, či už je to nové zamestnanie, nový projekt alebo nová láska. V júni by ste sa mali poučiť na minulých chybách. Pokúste sa zbaviť ilúzií, ktoré ste predtým mali, prehodnotiť postoj k niektorým ľuďom a veciam a zanechať všetko, čo vám bráni v pohybe vpred.

Pokračujte v čítaní na druhej strane: