Túžite byť zdravý, krásny, šťastný? Za toto všetko môžu stravovacie návyky! Takmer nikto dnes nedodržiava šiestu zásadu…

takprosto.cc

Stravovacie návyky sú veľmi dôležité a vedú k vynikajúcemu metabolizmu, ku krásnej figúre a ako bonus máte zdravú pleť, vlasy a dobrú náladu.

Dnes vám v článku nepovieme nič nové, no aj napriek tomu väčšinu z týchto tipov, ktoré poznáte, naďalej ignorujete. Správne stravovacie návyky sú najlepšou prevenciou kardiovaskulárnych ochorení, predčasného starnutia a smrti. Takže si znovu zopakujme: „Chcete byť zdravý, krásny a šťastný? Nezabúdajte na správne stravovacie návyky!“

Správne stravovacie návyky:
1. Neprekvapíme vás, keď povieme, že voda je základom života. Dostatočné množstvo vody denne udržiava činnosť a aktívnosť všetkých orgánov v tele a ich systémov, dodáva organizmu živiny a tiež sa podieľa na vylučovaní odpadových látok a škodlivých látok prichádzajúcich z potravín. Potením a močením telo stráca počas dňa 2-3 litre vody, ktoré musíme znovu naplniť.

auremar/bigstock.com

2. Ak si chcete vypiť, pite len červené víno, ktoré by nemalo byť sladké ani suché. Pohár vína na večer pomáha vašej imunite a správnemu fungovaniu kardiovaskulárneho systému. Mimochodom, víno dokonale potláča túžbu po sladkostiach a preto sa stane vašim vynikajúcim asistentom v boji za štíhlu postavu.

Pokračujte v čítaní článku na druhej strane: