Starý rituál , ktorý pomáha…Nevedela som si už rady ako ďalej so životom. Vykladačka kariet mi poradila

N_Defender/bigstock.com

Mnoho z nás sa vo chvíľach nepohody a nešťastia obracia na kartárky. Ide často o obdobia kedy sa nevieme efektívne rozhodovať, alebo ide o obdobia, ktoré nás majú smerovať ďalej. Často sa takýmto spôsobom dostávame ku kartárkam, ktoré nám radia iba jednu jedinú vec. A to rituál vďačnosti. Nepočuli ste o ňom?

Spýtam sa Vás teda i ja: „Kedy ste sa naposledy poďakovali za všetko čo máte? Čím viac sa sťažujeme, tým  viac samých seba ochudobňujeme o životnú energiu. Ak sa prestanete sťažovať, tak sa zmenia veci v pozitíva a teda sa zmení i váš život. Pri tejto vyššie položenej otázke často každý človek zaváha. A čo tak vyskúšať si, že v budúcu nedeľu strávite jednu hodinu ďakovaním. Napíšte si na papier body, ktoré zosobnia všetko, za či môžete povedať „ďakujem“.

PathDoc/bigstock.com

Z vďaky sa rodí nový život, nový osud, ale aj nové situácie, noví ľudia, nový svet. Ak tento rituál prevádzate každý deň, môže sa stať to, že som vás stane šťastný človek a veľmi rýchlo dosiahnete cestu k svojmu vytúženému cieľu, alebo tiež cieľ samotný. Tento rituál vám pomôže oceňovať každú minútu, ktorú ste prežili.

Tip na článok: Krik duše mladej ženy: 3 veci, ktoré pochopíte, až keď navždy stratíte mamu

Článok pokračuje na ďalšej strane…