Starostka podľa nášho úsudku neprimerane konverzovala so svojimi kolegami a neúmerne ich „previneniu“ vznášala na nich pokarhania. Jej kolegovia sa dokázali len veľmi ťažko brániť paľbe slov, ktoré na nich boli spustené.

Video vo veľmi krátkom čase obletelo celé Slovensko a na starostku sa zdvihla vlna kritiky. Ako neskôr uvidela, bola nútená zablokovať si Facebook a aj iné sociálne siete, nakoľko jej ľudia písali veľa nepríjemných komentárov.

Hoci žena nechcela, aby záznam zo stretnutia nebol zverejnený, nepodarilo sa jej dosiahnuť vyplnenie tejto požiadavky. Svoje správanie neskôr oľutovala a priznala, že bola vtedy vo veľkom strese, ktorý zapríčinil jej zvyšovanie hlasu.

Video je v súčasnosti verejne dostupné rovnako ako jej vyjadrenia k nemu. Neváhajte si to pozrieť a utvoriť si názor na celú kauzu.

Fekišovce – prvé obecné zastupiteľstvo, zostrih

Na východe Slovenska, v okrese Sobrance, vedľa obce Hnojné, je obec Fekišovce. A znovu tam zvolili za starostku Miloslavu Fedorovú.Na youtube sa objavil takmer trojhodinový záznam z prvej schôdze obecného zastupiteľstva, a je to čisté zlato. Ak máte čas a veľa pukancov, prípadne hráte nejakú spoločenskú hru, alebo pijete, pustite si to celé tu: https://youtu.be/PviLlgq7HkcMy, spolu s adminom Marecom sme dnes celé popoludnie dumali, ktoré scény z tejto epickej ságy pre vás vybrať, aby ste si mohli užiť aspoň nejakú esenciu tejto mimoriadnej spoločneskej udalosti. Nakoniec sme skončili s týmto 12-minútovým výcucom. Je to niečo, čo by si mal pozrieť každý Slovák, každý sociológ a politológ a snáď aj psychológ. Tu priatelia je zachytená skutočná sonda do duše nášho národa, nášho myslenia a celej našej krajiny. Skrývala sa na obecnom zastupiteľstve obce Fekišovce. Príjemné sledovanie prajeme.

Zveřejnil(a) Zomri dne Středa 9. ledna 2019

Nenechajte si újsť: Na Slovensku máme prírodny unikát, o ktorý možno čoskoro prídeme.

Mohlo vy vás zaujímať: Skutočne existuje! Domček Deduška Večerníčka sa nachádza v tejto obci na Slovensku.