Spoznali by ste ju? Takto kedysi vyzerala energická slovenská speváčka!

V posledných rokoch je speváčka známa ako blondína a už so svojím účesom neexperimentuje. O koho sa jedná ? dočítate sa v článku :)

eva mazikova kedysi
youtube.com/delux 415

Asi každý pozná Evu Mázikovú ako energickú blondínku. Tí starší si ju možno ešte pamätajú ako brunetku s dlhými vlasmi. No vedeli ste to, že boli časy, kedy bola blondínou s trvalou?

Eva Máziková v mladosti študovala právo. To je ďalšia vec, ktorú o známej blondínke vie asi málokto. Avšak právo nikdy nedoštudovala. Kvôli sľubnej kariére speváčky sa rozhodla zo školy predčasne odísť. V tom období figurovala s kapelou Braňa Hronca v zahraničí, kde spievala spolu s ďalšou Evou, Kostolányiovou.

Eva Máziková svoju kariéru začala ako brunetka. Avšak ani Eva sa nevyhla experimentovaniu. Boli obdobia, kedy mala vlasy tmavšie, inokedy zase oplývala svetlými. Boli takisto aj obdobia, kedy striedala dlhé a krátke vlasy. Ktovie ako by však slávna speváčka reagovala dnes na svoj účes z konca 70. rokov.

Nenechajte si újsť: Táto známa slovenská modelka sa bude vydávať! Pozrite, kde ju jej priateľ požiadal o ruku.

Dnes sa už mnohé dámy pozerajú kriticky na obdobie, v ktorom bola trvalá hitom. Napriek tomu si mnohé dámy týmto obdobím prešli, presne tak ako aj energická Eva. Pravda je, že keby neegistoval z roku 1978 z Evinho vystúpenia, asi by sa zabudlo na to, že aj ona podstúpila takúto premenu.

Pokračujte v čítaní príbehu na ďalšej strane nižšie: