Šokujúci a smutný príbeh mladej Slovenky dojal k slzám stovky ľudí. Mala rozprávkový život, až do osudovej noci

ilustračné foto: Voy/bigstock.com

Smrť nás väčšinou zastihne v tej najnevhodnejšej chvíli. Nehľadí na vek či pohlavie. Vyberá si podľa seba. Osud nám v jej podobe ukladá niekedy skutočne ťažké rany.

Facebookové priznania iste všetci dobre poznáme. Na tejto obľúbenej sociálnej sieti sa objavujú príbehy rôzneho charakteru. Niekedy sú to úplné banality a inokedy seriózne príhody chytiace vás za srdce. Nedávno sa tam objavil príbeh, ktorý vás zaručene rozplače.

ilustračné foto: iiievgeniy/bigstock.com

Mladá pani píše: „Vydala som sa, keď som mala 18. S mojím manželom sme sa poznali od detstva. Boli sme najlepší priatelia. Naše kamarátstvo neskôr vyústilo do úprimnej lásky, kedy sme si už nevedeli predstaviť život jeden bez toho druhého. Bol pre mňa všetko, prvá a posledná láska, muž s ktorým som túžila stráviť zvyšok života.

Po našej svadbe sme sa odsťahovali do Paríža, mesta lásky. Tam si môj manžel našiel dobre platenú prácu. Na náš pomerne mladý vek sme žili celkom nadpriemerne. Postupne sa aj mne podarilo slušne zamestnať. Mohli sme si dokonca dovoliť pravidelne navštevovať rodinu na Slovensku a dokonca im zaplatiť aj to, aby oni na čas prišli k nám.

Článok pokračuje na ďalšej strane…


ZDROJfobl.sk
ZDIEĽAŤ