SMUTNÉ: Prišiel o svoju milovanú manželku a nenarodené dieťatko, kvôli opitému vodičovi

facebook.com

Prísť o najdôležitejšie osoby v živote je niečo nepredstaviteľné. Prísť o manželku a o nenarodené dieťa musí byť jedna z najťažších vecí, aké môžu milujúceho muža postretnúť. Manželka Kristyl Kinkale prišla o život cestou domov z práce. Rozhodla sa, že pôjde domov skôr, pretože bola v 36.týždni tehotenstva a necítila sa dobre. Bolel ju chrbát a povedala si, že radšej bude doma s deťmi a oddýchne si.

Počas jazdy domov telefonovala so svojím manželom, ktorý bol akurát na služobnej ceste. Počas telefonátu sa stalo niečo, čo muža odrovnalo. Do Kristyl narazilo auto v rýchlosti 135kh/h. Jej manžel všetko, čo sa dialo v aute počul. Brzdy, krik, paniku. Sám kričal a cítil sa bezradný, pretože bol od svojej ženy vzdialený 700 km.

Požiarne autá sa snažili Kristyl dostať z horiaceho auta. Mužovi po cca 15 minútach povedali, že jeho žena dýcha a je prevážaná do nemocnice. V nemocnici musela Kristyl podstúpiť cisársky rez, pri ktorom jej dieťatko bohužiaľ prišlo o život. Sama Kristyl na tom bola veľmi zle a napriek tomu, že podstúpila operácie a odobrali jej aj slezinu, jej vnútorné krvácanie bolo príliš silné a nedalo sa zastaviť.

Článok pokračuje na druhej strane: