Bývať vo svojom vlastnom dome je v súčasnosti náročnejšie, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Ceny domov stále stúpajú a mladé rodiny sa nechcú zadĺžiť na polovicu života. Otázky typu kde bývať, v čom bývať a za koľko, sú veľmi blízke viacerým z nás. Tento problém si uvedomoval aj talian Renato Vidal, ktorý sa rozhodol na trh prispieť svojím skvelým riešením.

Je ním dom, ktorý môžeme kamkoľvek premiestniť a jeho cena je neporovnateľne nižšia, ako cena klasických domov. Dom pod značkou M.A.D.I. môžete mať už
od 34 900 eur, čo je suma, za ktorú si nekúpite ani len jednoizbový byt.

Tip na článok: Štát prispeje ľudom na stavbu rodinných domov. Má to však háčik, musíte splniť tieto podmienky.

Ľudia bývajú často voči alternatívnym spôsobom bývania nedôverčivý a tak je to aj pri talianskych domoch M.A.D.I. Tieto domy nemajú betónové základy, avšak spĺňajú potrebné štandardy a na ich výrobu sú použité kvalitné materiály, ktorých životnosť je porovnateľná so životnosťou klasických domov. Veľkou výhodou je to, že ho dokážu postaviť traja ľudia v priebehu šiestich hodín!

madihome.com

Každý jeden dom je dodávaný so schodmi, kuchynskými prípojkami, s kúpeľňou a toaletou a technickou miestnosťou. Tieto domy sú vyrábané v rôznych rozmeroch a je len na vás, aký si vyberiete. Okrem toho je možné objednať si aj ekologickejšiu verziu, ktorá zahŕňa solárne panely a vlastnú čističku na vodu.

Čítajte tiež: Starý, takmer rozpadnutý dom zmenil mladý pár na priam rozprávkovú chalúpku.

Nenechajte si újsť: Potrebujete menej ako 1000 eur, výstavba trvá niekoľko dní a záruka je až 40 rokov. Toto je nový spôsob bývania vo vlastnom dome.