Viete po akej farbe túži čoraz viac žien? Novým hitom sa stala škandinávská biela

Čím sú totiž tmavšie tým horšie sa prechádza na odtieň, ktorý je pravým opakom tej pôvodnej. Nie vždy je aj takáto zmena vhodná, pretože ňou riskujete zdravie svojich vlasov. Treba vziať do úvahy aj tón pleti. Nie každému by sa takéto vlasy mohli hodiť a namiesto vytvorenia želaného efektu by vznikla katastrofa.

Táto chladná farba pôsobí očarujúco a dievčatá s ňou vyzerajú ako rozprávkové bytosti. Tejto farbe neodolala ani speváčka Lady Gaga. Chloe Kardashian sa pre škandinávsku platinovú rozhodla tiež.

View this post on Instagram

?HELP? …LEFT or Right? #NordicWhite ? Right side looks too crazy so I had to post left side with it ..to be like yeaaaa.. you see the face you see that skin ..you see that yellow you see that warmth ????. . Y’all created a MOSTER ?‍♂️?‍♂️?‍♂️?‍♂️ . . Oh you forgot to tag her too just in case y’all wanna investigate ? @caitigee . . . . #nordicwhitehair #platinumblonde #Whitehair #icyhair @robsonpeluquerousa . . ?? ?????????????????? @hairbrained_official @cosmoprofbeauty @behindthechair_com @modernsalon @american_salon @fuckinghair @saloncentric @framar @schwarzkopfusa @robsonpeluquero @isa.professional @schwarzkopfusa @mastersofbalayage @brazilianbondbuilder @authentic.hairarmy #balayage #balayageombre #balayagehighlights #babylights #hairpainting #balayagehair #balayagedandpainted  #colormelt #balayageartists  #b3 #whitehair #beautylaunchpad #americansalon #modernsalon #btcpics #hairbrained #ombrehair

A post shared by HAIRLIKEaBOSS For MA FL NYC (@hairlikeaboss) on

Tip na článok: Takto si vyrovnáte vlasy už za pár minút. Jednoduché spôsoby, ktoré si zamilujete a čo je najlepšie ušetria vašu peňaženku.

Mohlo vy vás zaujímať: Ak máte niektorú z týchto 8 vlastnosti, muži vám nevedia odolať!