Sima Martausová a jej pieseň, ktorá zahrá na city každému. Nesie v sebe silné posolstvo pre ľudí

youtube.com/Sima Martausová OFFICIAL

Sima Martausová je 31 ročná slovenská speváčka. Za posledné roky sa mimoriadne preslávila nielen medzi mladšími poslucháčmi, ale aj tými staršími. Jej piesne sú plné pokoja, lásky a povzbudenia. Vari by sa nenašiel človek, ktorému by jej hudba nepohladila srdce. Pokiaľ máte zlý deň, najúčinnejším liekom je zaiste pustenie si piesní od Simony Martausovej.

Jej najnovší klip, ktorý pridala len pred pár dňami nesie názov: Len tak sa stíšim. V klipe zobrazuje nádhernú slovenskú prírodu a vyzdvihuje krásy zasneženej krajiny, lesov, prírody a hôr, ktoré nám často unikajú. Povzbudzuje ľudí, aby sa občas zastavili a vychutnali si čaro všedných dní.

Apeluje na ruch každodenného života v ktorom sa ocitáme. Slová: ,,Len tak sa stíšim“ by si mal každý pretransformovať na svoj život a nájsť si chvíľu pre stíšenie sa. Ak si budeme vedieť oddýchnuť a vyhradiť si čas na seba, bude to mať skvelý dopad na našu psychiku, zdravie a naše okolie.

Mohlo vy vás zaujímať: Rómska skupina Gypsy Čave prespievali známy hit ,,Hej Sokoly,“ táto pieseň vás nabije energiou

Nechajme sa preto inšpirovať piesňou tejto jedinečnej ženy. Už len pri pohľade na ňu môžeme vidieť, že z nej vyžaruje pokoj, láska a porozumenie. Aj vďaka tomu sa pre mnohých ľudí stala vzorom. Medzi jej ďalšie populárne piesne patrí napríklad: Čokoláda, Nenahraditeľná, Modlitba či Čaro obyčajných vecí.

Nenechajte si újsť: Nová pesnička od Ondreja Kandráča – Postav dom, zasaď strom. Zdvihne vás zo stoličky a prinúti tancovať

Tip na článok: Toto ohúri naozaj každého. Známu pesničku od Kandráčovcov Hej Sokoly! naspievali už aj Alexandrovci