Pokiaľ ona rodila svoju dcérku, pri tragickej nehode prišiel o život jej manžel a dvaja synovia.

alenkasm/bigstock.com

Niektorí ľudia počas života prežijú tragédie, z ktorých nás zamrazí už len keď ich počujeme. Osud im nadelí neľahké prekážky, na ktorých prekonanie je potreba veľká dávka odvahy, sily a energie. Nedávno sa na Facebooku, v skupine „Priznanie žien“ ukázal príbeh, ktorí ľudí šokoval. Jedna zo žien sa oň podelila, aby ľuďom ukázala, aké banality vlastne riešia a čo musela v živote zvládnuť ona. Tento príbeh bol taký silný, že v priebehu jedného dňa mal vyše 20 000 likeov.

„Ahojte, čítam tu vaše príspevky a hrnú sa mi slzy do očí. Každý považuje svoj problém za dôležitý, avšak mať tie vaše, bola by som šťastná. Rozhodla som sa napísať svoj príbeh. Keď som mala 18 rokov, vydala som sa. Môj manžel bol zároveň môj najlepší kamarát. Keďže manžel dostal dobrú prácu vo Francúzsku, odsťahovali sme sa. Po čase som si prácu našla aj ja a všetko bolo ako v rozprávke. Po troch rokov manželstva sa nám narodil synček a keď mal pol roka, podarilo sa mi otehotnieť znovu. Mali sme radosť, aj keď to bolo neočakávané a všetko sme v pohode zvládali. Keď mali chlapci 3 a 4 roky, zistila som, že čakám dievčatko. Všetci moji traja chlapi sa veľmi tešili a muž sa o mňa staral ako o princeznú. Tesne pred pôrodom mi chcel muž dožičiť trochu oddychu a preto zobral našich synov na výlet. Krátko po tom, čo odišli som dostala silné kontrakcie a musela som ísť do nemocnice. Porodila som našu krásnu malú dcérku, avšak v nemocnici bol okolo mňa obrovský chaos a panika. Nevedela som čo sa deje.

Mohlo by vás zaujímať: Muž odfotografoval tragickú nehodu. Keď sa lepšie pozrel na fotku, prebehol mu mráz po tele!

V izbe ma čakal policajt a psychiater. Keď mi povedali o čo ide, zrútila som sa. Pri ceste na výlet mali nehodu moji chlapci a všetci traja zahynuli. V priebehu chvíle sa zmenil celý môj život. Nevedela som čo mám robiť, cítila som zúfalstvo a neskutočný smútok. Presne v tom čase, keď som rodila našu dcéru, môj manžel a dvaja synovia umierali. Musela som spraviť všetko preto, aby som tu dokázala byť pre svoju jedinú dcéru. Aby som sa dokázala postaviť na nohy a fungovať tu pre ňu. Je tomu už síce 7 rokov, avšak doteraz sa nedokážem vyrovnať s touto obrovskou stratou a smútkom, ktorý vo mne ostal.“

Nenechajte si újsť: Ako vyzerala hlavná postava Rose z Titanicu v mladosti? Bola to krásna a charizmatická žena, presvedčte sa sami.