Šikana je, bohužiaľ, na denno-dennom poriadku. Takto otec potrestal svoju dcéru, aby si to raz a navždy zapamätala!

Matt verí, že týmto videom správnym spôsobom upozornil na šikanu a chce zabrániť, aby sa v nej pokračovalo.

sikana-otec a dcera-trest pre dceru
facebook.com

Tento pozoruhodný trest, otec, desaťročnej Kirsten Coxovej, nahral na video. Videlo ho viac, ako 18 miliónov ľudí. Názory naň sa rozchádzajú. Jedným sa zdá byť trest ešte stále málo krutý, iní ho úplne zamietajú. Matt, otec Kirsten, komentuje a vysvetľuje dôvody, prečo ju potrestal práve takto.

Video zverejnil na sociálnej sieti. Hneď v jeho úvode zdraví všetkých pozorovateľov a želá im pekné ráno. Otec odmietol svoju dcéru odviesť do školy autom, pretože bola už druhýkrát prichytená pri šikane iného študenta. Dokonca ju za to vyhodili zo školského autobusu, a tak jej otec nedal na výber.

Teplomer ukazoval dva stupne nad nulou a ona musela ísť celých 8 kilometrov do školy pešo zatiaľ, čo ju otec natáčal na video. Video bolo zavesené na Facebooku a rýchlo naberalo na sledovanosti, či počte komentárov. Iní rodičia mu ďakovali za jeho prístup a nezáležalo na tom, či je ich dieťa šikanované alebo šikanuje samo.

„Šikanovanie je neprístupné,“ povedal Matt pri nahrávaní. Avšak niektoré komentáre takýto trest prudko odsudzovali. Ľudia chceli vedieť, aké malo dievčatko na šikanovanie dôvody.

Nech je to akokoľvek, malá Kirsten sa poučila a svoj čin oľutovala. Matt verí, že týmto videom správnym spôsobom upozornil na šikanu a chce zabrániť, aby sa v nej pokračovalo.

Life lessons!!!!UPDATE: lesson learned! Still has all her extremities intact is happy and healthy and seems to have a new outlook on bullying as well as a new appreciation for some of the simple things in life she used to take for granted #HOLDOURKIDSACOUNTABLE #STOPBULLYING

Zveřejnil(a) Matt Cox dne Pondělí 3. prosince 2018

Neprehliadnite: Výsmech a ponižovanie boli na dennom poriadku kvôli nepeknému chrupu. Po dlhých rokoch však nastala úžasná zmena.

Čítajte tiež: Šikanovanému dievčatku pomohla až skupina drsných motorkárov, ktorí zareagovali na zúfalu výzvu matky