Rytmus a Jasmína sú už svoji! Zverejnili prvé fotografie zo svadby! Pozrite sa na ich spoločný najkrajší deň

instagram.com/rytmusking/

Okolo Rytmusa sa v poslednom čase zdvihla vlna mediálneho rozruchu. Všetko to vyvrcholilo jeho žiadosťou o ruku moderátorky Jasminy Alagič. Jeho fanúšikovia a priatelia, no najmä rodina, sa nevedeli dočkať, kedy si mladý pár povie svoje áno.

Tento veľký deň konečne nastal. V sobotu (18.5.2019) si v Pezinku vymenili obrúčky. Svadba sa konala v známom renesančnom zámku, ktorý je na svadby ako stvorený. Na jednom z najšťastnejších dní novomanželov sa zúčastnili aj mnohé známe osobnosti, ako napríklad Ego, Sima, či Kmeťovci.

instagram.com/alenapallova/

Nenechajte si újsť: Toto všetko na seba prezradili. Veľký rozhovor s Rytmusom a Jasmínou, teraz pochopíte prečo sa tak ľúbia.

Patrik Rytmus Vrbovský povedal svoje áno v bielom obleku. Jasmine navrhovala šaty Jana Pištejová. Vyzerala v nich naozaj nádherne. Ich svadbu sprevádzala napríklad hudba Anity Soul.  

Ku fotografiám zverejnených na Instagrame novomanželia pridali aj niekoľko krásnych vyznaní lásky. Novomanželom na tvárach žiaria úprimné úsmevy, ktoré ich snáď budú sprevádzať ich celým spoločným životom.

Mohlo vy vás zaujímať: Zaľúbený Rytmus, dokumentuje svoju milovanú Jasminu na každom kroku. Toto o ich vzťahu povedal…