Rýchla jazda vodiča v Trenčíne skončila bez pokuty. Policajti na to mali naozaj pádny dôvod.

facebook.com/policiaslovakia

Rýchla jazda vás vie stáť nemalú pokutu. Niekedy na porušovanie predpisov existujú pádne dôvody, inokedy je to len adrenalín. Policajti v Trenčíne si všimli takéhoto vodiča, ktorý išiel v rannej špičke naozaj veľkou rýchlosťou. Predbiehal všetky autá a nereagoval ani na policajné auto so zapnutým zvukovým znamením, ktoré išlo priamo za ním.

Policajti preto museli auto prenasledovať, avšak keď boli na jeho úrovni v aute si všimli tehotnú ženu, ktorá mala pôrodné bolesti. Vodič stiahol okienko a zakričal, že jeho žena práve rodí. Polícia sa zachovala naozaj veľmi ľudsky. So zapnutým zvukovým znamením išli pred autom v ktorom bola žena a odprevadili ich priamo do nemocnice.

Čítajte tiež: Stránka Slovenskej polície zverejnila šokujúce video, ako otec so synom brutálne napadli vodiča iného auta…

Vodič Radovan očakával, že po príchode do nemocnice môže očakávať „mastnú“ pokutu za jeho hazardnú jazdu, avšak skončilo to len napomenutím. Policajti akceptovali dôvod vodičovej rýchlej jazdy. Mal na to dokonca dvojitý dôvod, pretože jeho manželka v nemocnici porodila dvojičky.

facebook.com/policiaslovakia

O celej informácii policajti informovali na ich facebookovej stránke, kde sa taktiež objavila aj fotka hrdého otecka, ktorému pribudli do rodiny k štvorročnému Radkovi aj dvojičky Kristínka a Simonka. Hrdému oteckovi gratulujeme a prajeme veľa zdravia pre celú rodinku. 

Nenechajte si újsť:  Policajti našli dieťa na zadnom sedadle v aute ovracané opitou matkou! Muži sa o dieťa priam otcovsky postarali

DOPROVOD DO NEMOCNICE = ZDRAVÉ DVOJIČKY A VĎAČNOSŤ POLICAJTOMPolicajti Obvodného oddelenia z Trenčína spozorovali…

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne Úterý 19. září 2017

Neprehliadnite: Fotka odpočívajúcich slovenských hasičov po 12 hodinovom boji s požiarom. Títo muži si zaslúžia rešpekt.